Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 110 oldalt mennyi idő alatt...

110 oldalt mennyi idő alatt lehet megtanulni?

Figyelt kérdés
Anyagok tulajdonságait kell tudni, nagyon sok számadat van benne amit tizedes jegyre pontosan tudni kell.
2019. dec. 3. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:
2 hetet mondanek. Ha nagyon jó a számmemóriád akk 1 hét is elég. Vagy marad a puska.
2019. dec. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Napi 20 oldalt meg lehet tanulni, plusz kell 2 nap ismétlésre.
2019. dec. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jegyzeteld ki ezeket a szám adatokat és tanuld meg külön őket, aztán ezt majd összekapcsolod a teljes szöveggel. Nem olyan sok az. Emlékszem, hogy gimiben a töri tanárom mániaja volt az, hogy egyszerre 2-3 témából írtunk nagy tz-t, ami 4 jegyet ért. De órát nem tartott soha, szóval nem tanultam óràról órára, mindig tz előtt 2 nappal kezdtem neki az egésznek, és nem 10-20 oldal volt az sem tankönyvből.

De 150 tételt is tanultam már meg 3 nap alatt, igaz abban nem volt alvás sem.

2019. dec. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!