Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Holnapra 10 oldalt megtanulni?

Holnapra 10 oldalt megtanulni?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnék ennyi tudományos információt megjegyezni? Tippek? Próbálom értelemmel olvasni, de úgy érzem semmi sem jut majd eszembe holnap

2019. szept. 4. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Meg kell érteni, aztán olvasgatni, ismételgetni
2019. szept. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tudom már későn válaszolok, de hátha valaki ki googlez ilyen kérdést és ezt dobja ki, vagy gyakorin keresgél stb... szóval, hogy segítsek másnak később, ezért írom ezt.


Próbáld elmagyarázni egy valós vagy kitalált személynek az anyagot amit tanulsz. De oldalanként haladj! Hülyeségnek hangzik, de hidd el hatalmas segítség. Anyum mindig azt mondja másoknak, hogy fotografikus memóriám van. Ami persze nem igaz, zseni se vagyok, csak mázlim volt és találtam egy módszert ami nagyon nagyon működik.

2019. szept. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! Szerintem sikerült megtanulnom.


Nagyon jó módszernek hangzik amit most írtál. Majd kipróbálom. Köszi

2019. szept. 7. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!