Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nehéz az alkalmassági vizsga...

Nehéz az alkalmassági vizsga a Rendőrtiszti Főiskolába?

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát... Szerintem keress utána a neten, hogy mit is takar az alkalmassági vizsga, és eldöntöd. Ha rendvédelmi szakra jártál középsuliban, nem lesz nehéz... Gondolom állóképesség, pszichés állapot stb. Bár én nem vagyok rendőr, de így tudom elképzelni.
2010. júl. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem nehéz, ha felkészülten mész.

DE protekció nélkül kicsi az esélye arra, hogy bekerülj. Ismeretség nélkül szimpátia az egész.


Csak egy példa a sok csalás közül: 2× lehet ugrani helyből távolnál. Egy csajszi 2× úgy ugrott, hogy letette a kezét a lába mögé így nem érte el az alsó határt! A vizsgáztató férfi engedett neki még egy ugrást(ami már alapból nem szabályos) és harmadjára is letette a kezét a lába mögé. A férfi behúzta neki 1pontosra, hogy ne zárják ki. Ez mi ha nem egy gusztustalan csalás? Tehát így menj oda!

2011. ápr. 14. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!