Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megírhatom a következő félévbe...

Megírhatom a következő félévben a szakdolgozatomat úgy is, hogyha tudom, hogy előreláthatólag legalább egy fél évvel később fogok végezni, mint ahogy az eredetileg tervezve lett volna?

Figyelt kérdés

Jelenleg harmadéves vagyok az egyik egyetem BA szakán és bár még nem 100%, de sajnos jelen pillanatban meg van rá az esély arra, hogy egy-egy tárgy idei tanévben való sikertelen teljesítése miatt nem fogok jövő nyárig végezni, hanem csak rá fél, vagy egy évvel később. Azt tudom, hogy a gyakorlatot nem köti Időkeret, mert azt a második félév után bármikor le lehet tudni, de a szakdolgozattal mi a helyzet?


Elkészíthetem (illetve megvédhetem) ebben a helyzetben is, annak ellenére hogy nem végeznék időben a "képzéssel"?



2019. dec. 7. 09:08
 1/3 anonim ***** válasza:
A szakdolgozat védése az államvizsga része, arra pedig nem jutsz el, amíg minden tárgyat meg nem csináltál. De ettől függetlenül kerülőúton kereshetsz egy konzulenst, megírhatod előbb, csak ne tedd hivatalossá.
2019. dec. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elkészítheted (hogy a szakdolgozat készítő kurzust felveheted-e, az attól függ, nem épül-e valamelyik tárgyra, ami esetleg nem sikerül), de nem adhatod be és nem védheted meg, amíg minden tárgyat nem teljesíted. (De ha van rá időd, szerintem érdemes megcsinálni) Beszélj egy konzulenssel, hogy vállaljon el.
2019. dec. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A konzulensem meg a téma megvan, csak azt nem tudom, hogy most akkor így mi van. Nyilván jogom van megírni meg a tanár magunkban véleményezheti, de nem tudom hogy akkor így kövi félévre felvehetem e a szakdolgozatot előkészítő kurzust.
2019. dec. 7. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!