Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem féltek attól, hogy el...

Nem féltek attól, hogy el kell költöznötök otthonról (egyetem)?

Figyelt kérdés
Én az ország másik felébe megyek egyetemre, szóval jó, ha havonta 1x hazamegyek. Nagyon szokatlan lesz teljesen egyedül, új városban... nem lesznek ott a megszokott dolgaim, ismerőseim, családom. Már csak párszor kelek fel abban a szobában, ahol 19 éve szinte minden nap.
2010. júl. 19. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kell elköltöznöm az egyetem miatt, pont ezért közeli egyetemre jelentkeztem ~
2010. júl. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

Hát én épp ellenkezőleg vagyok ezzel,várom már,hogy önálló legyek.Mondjuk ez lehet azért van,mert nem túl jó a kapcsolatom a szüleimmel:(

Én már nagyon várom az egyetemi éveket,igaz addig még van 4 évem.

16/L

2010. júl. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát "édesanyámmal" nekem sem jó a kapcsolatom, de anyagilag nem engedhetem meg azt, hogy még koli/albérlet+ kaja+ utazás+ egyetem költségei meg a többi :S
2010. júl. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon messze fogok kerülni :( És nemcsak emiatt van bennem félsz mert 4 éve is koliba kerültem de nem bírtam. -.- Persze akkor teljesen más voltam, most biztos vagyok benne, hogy menne, csak mégiscsak 1 új élet messze akiktől szeretek...

Na de nem drámázok :DD Kitartást neked és minden hasonló diáknak, van ennek sokkal több jó oldala, meg jobban meg is becsüljük az itthoniakat is. :D

2010. júl. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább nagyon várom!:) kíváncsi vagyok, hogy megállom-e a helyem egyedül is, új embereket szeretnék megismerni, már közel 8 éve ugyanazokkal az emberekkel találkozom nap, mint nap, de nem félek, inkább kellemes kíváncsiságot érzek:) Bár majd csütörtökön derül csak, hogy melyik egyetem, de mindegyik város, ahol jelöltem, odébb van azért:D 18/L
2010. júl. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 haggyámán ***** válasza:
Én is inkább várom. Természetesen szeretem anyumat, de kíváncsi vagyok képes vagyok-e egyedül is boldogulni, kicsit szabadabbnak lenni.
2010. júl. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezen gondolkodtam én is korábban, ezért csak két közeli megyeszékhelyre adtam be a jelentkezésem, vagy koliban fogok lakni, vagy rokonnál, de albérlet nem jöhet szóba, mert ahhoz most sok pénz kellene... Egyáltalán nem várom,félek is tőle, mert szerettem a régi suliba járni, szerettem itthon lenni, remélem, nem lesz nehéz megszokni... :/
2010. júl. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én direkt egy távoli iskolát jelöltem be, hogy koleszos legyek. Teljesen egyedül megyek, úgyhogy nagy kihívás lesz helytállni, de szerintem menni fog. Számomra eddig ismeretlen lesz a szituáció.
2010. júl. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!