Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem tanulok földrajz...

Ha nem tanulok földrajz érettségire, hanem a szerencsére bízom akkor tuti, hogy megbukok?

Figyelt kérdés

Nos felmentést kaptam az egyik kötelező tantárgyból, így választanom kellett pluszba egyet, amely a földrajz.

Ebből a tantárgyból világ életemben semmit nem tanultam, sose nyitottam ki a könyvet se és semmit nem írtam le. Valamiért számomra logikus és így simán írtam belőlük 3as 4eseket.

Most anyám elkezdett cseszegtetni, hogy se faktként nem veszem fel, se itthon nem tanulok, akkor meg fogok bukni.

Igaza van? Középszintű földrajz érettségi valóban ennyire nehéz lenne?



2019. dec. 7. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért legalább érettségi feladatokat nézegess, ha már tanulni nem akarsz rá.
2019. dec. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Irásbeli második részéhez lehet használni atlaszt illetve szóbelin is lehet végig használni atlaszt ami segítségedre lehet de azért tanulj rá egy minimálisat a tanár nem készít fel nem kérdez ki? Illetve nézd meg az elöző évi irásbeliket
2019. dec. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elöző vagyok illetve irásbeli második részéhez körző vonalzó számológépet [link]
2019. dec. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!