Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit nézzek át a KRESZ-ből az...

Mit nézzek át a KRESZ-ből az első vezetéses órára?

Figyelt kérdés
Elsőre ugye nem visz ki a forgalomba?
2019. dec. 16. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell semmit átnézned.
2019. dec. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én forgalomba voltam első órától kezdve, mert a pálya nem volt üres sose.

Mért kéne átnézni bármit, ha megtanultad a KRESZT, akkor tudsz mindent.

2019. dec. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szinte biztosan forgalomban kezdesz, szóval nem árt tudni a táblákat meg h kinek van elsőbbsége...

De segíteni fog az oktató, az a dolga.(kivéve, ha olyan vén hülye oktatót kapsz, mint én)

2019. dec. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Engem az első órán egy elhagyott parkolóba vitt, ott gyakoroltuk az elindulást, megállást, kanyarodást, indexet, stb. A második órából olyan 30 perc lehetett hátra, mikor azt mondta, Ki kéne menni a városba.... Az első kérdésem, az volt, hogy MOST? Ő meg mondta, hogy igen, úgyhogy forduljak ki jobbra a parkolóból és mehetünk is! Mentünk.... Érdekes volt. Én vittem be magam dolgozni aznap... :D Pedig előtte soha nem vezettem. Van akit rögtön kivisznek, ha van gyakorlata, van akit akkor is ha nincs. Végül is a forgalomban tanulunk meg vezetni. Nem is bánom. Így 14 órával a hátam mögött nem tudom hol tartanék, ha még mindig a rutinpályán körözgetnénk.
2019. dec. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!