Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt töri érettségi felkészülés?

Emelt töri érettségi felkészülés?

Figyelt kérdés

Megvettem az emelt szintű történelem érettségi témavázlatos felkészítő könyvet. El is kezdtem kijegyzetelni, de nem tudom, hogy tényleg MINDENt (összes évszám, apróbetű..) tudni kell belőle írásbelire?

Nagyon nagy segítség lenne, ha el tudnátok mondani mennyit tanultatok írásbelire, és honnan (ha már érettségiztetek).



2019. dec. 17. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is emeltezni fogok belőle, nekem is van könyvem. Oktatas.hu-n fent vannak a követelmények, ezeket téma szerint ki fogom vázlatolni, elolvasom a teljes tételes könyvet és meg fogom venni az új atlaszt is(én még a régivel vizsgàztam), megtanulom azt is használni, és a fontosabb uralkodókat/egyéb szemèlyeket felírom időrendben a legfontosabb dolgokkal amiket tudni kell róluk. Kb ennyi. A nagyon fontos évszámok, csatàk, stb benne vannak az atlaszban, szóval felesleges ezeket magolni(nem is lenne értelme, senki nem tudna több száz évszámot megjegyezni).
2019. dec. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! :)

Sajnos a tanárom nem túl segítőkész, de akkor mindenképp megrendelem az atlaszt én is

2019. dec. 18. 14:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem akarok hülyeséget mondani, de én eddig úgy tudtam, hogy emelten nem lehet atlaszt használni.
2019. dec. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet szóbelin atlaszt használni írásbelin meg a vizsga második részén lehet elsőnél nem
2019. dec. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amúgy egy ilyen szóbeli könyvben mi található mi alapján dolgozzák ki a tételeket ha az nem nyilvános ebben az emeltes könyvben benne vannak a középszintű tételek is? Úgy tudom az is kell emeltre
2019. dec. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó! Igen, az emeltes könyvekben benne van a középszint anyaga is, hiszen nekünk a középszint követelménye van kibővítve.
2019. dec. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm utolsó a válaszod! :) Amúgy egy ilyen könyvel ha valaki szorgosan tanul lehet jó eredményt elérni?
2019. dec. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, én 2 ilyen könyvből tanultam anno 2017-ben és most is azokból fogok, mert a követelmény nem változott és a témakörök is ugyanazok maradtak, a szóbeliket leszámítva.

Arra még kellene találnom egy részletes könyvet.

2019. dec. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!