Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » PhD képzés gyógypedagógiából?

PhD képzés gyógypedagógiából?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tavaly diplomáztam tanulásban akadályozottak pedagógiája szakirányon. Jelenleg mesterképzésre járok. Miután elvégeztem szeretnék egy doktori képzést is elvégezni.

Megéri? Ingyenes vagy önköltséges? Hogyan működik?


Előre is köszönöm a segítséget!



2019. dec. 18. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Akinek gondot okoz a felvételi követelmények kiderítése, valószínűleg nem oda való, kedves egyetemet végzett, mesterképzéses kérdező!
2019. dec. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
doktori.hu vagy a felvi.hu diploman túl részében keress rá
2019. dec. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem bolcsesztudomanyok nevelestudomany pld elte nevelestudomanyi doktori iskola de van máshol is
2019. dec. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Keress rá a választott doktori iskolád linkjén.

Egyetértek Kolompárral, ha nem vagy önálló felejtsd el...


Illetve nézz utána a kutatásoknak a témában, mert lehet beszántják ezeket. Ha pedig nincs forrás vagy ösztöndíjas hely akkor semmi értelme.

2019. dec. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!