Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hány vizsgátok volt decemberbe...

Hány vizsgátok volt decemberben? És hány lesz januárban?

Figyelt kérdés
Ti hogy szoktátok elosztani a vizsgáitokat? Előbb túl akartok lenni rajta, vagy inkább egyenletesen elosztjátok őket? Én most 1 tárgy kivételével mindenből levizsgáztam már decemberben.
2019. dec. 20. 21:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2 vizsgám volt. Az egyik megajánlott jegyes, de be kellett menni kihúzni a tételt, rá 1 hétre másik tágyból vizsgáztam rendesen. És ennyi. Lett volna még 1 vizsgám idén, de nem lett meg az aláírásom, így abból nem tudtam/tudok menni. Szerintem is az a jó taktika, hogy decemberben túl kell esni a vizsgákon, és akkor 1 hónapos szünet van.
2019. dec. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha tehetem, szeretek rajta túl lenni. Első félévben sikerült, csak két vizsgán volt. A 2-3-4-ben már nem, ott már egyenletesen el kellett osztani, nagyon nehéz tárgyak, 3-4 vizsga.

Most az ötödikben megint csak két vizsgám van, szerettem volna letudni karácsony előtt, az egyiket sikerült is, de a másiknál az élet közbeszólt. Az egyetlen decemberi vizsganapon máshol kell lennem, így kénytelen voltam áttenni januárra.

Annyiból jobb is, hogy így nyugodtan fel tudok rá készülni, nem kell kapkodni. És így is marad egy hónapom a következő félévig.

2019. dec. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mindent kiváltottam, amit tudtam, így összesen 2 vizsgám lesz. Ebből az egyik 24-én, a másik 9-én.

Annak függvényében osztom be őket, hogy melyik milyen nehéz.

2019. dec. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
4 volt, január elején lesz még egy, és akkor végeztem!:))
2019. dec. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
4 volr decemberben, januárban három lesz. Első féléves vagyok, ennél jobban nem tudtam összecsúfolni :(
2019. dec. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Már nem vagyok egyetemista, de minden félévben min. 10-15 vizsgám volt, nálunk nem voltak megajánlott jegyek, a ZH-k arra mentek, hogy kijussunk vizsgára. 1 tárgy általában 2 kredites volt, úgyhogy 15 vizsga volt az átlag. Ebből max. 2 fért bele a decemberbe, hisz kb. 2 hét akkor a vizsgaidőszak, ált. dec. 23-n is vizsgáztam. A többi maradt januárra
2019. dec. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
3 decemberi vizsga volt. Szerencsére már végeztem. Szünet van.
2019. dec. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
2 vizsgám lesz összesen mind a kettőt januárra tettem mivel elég nehezek kell idő a felkészülésre.
2019. dec. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem az iskola az egyetlen dolog az életemben, így nem csak én döntöm el, mikor óhajtok vizsgázni. 6 lesz januárban, kettesével hetente. Ha semmi más dolgom nem lenne, heti 1et vállalnék, elosztva.
2019. dec. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
3 volt már, még egy lesz hétfőn, a többi 5 januárban jön.
2019. dec. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!