Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha szakgimnáziumos biológiát...

Ha szakgimnáziumos biológiát tanultam az számít?

Figyelt kérdés
Szeretném beszámítani és érettségizni is belőle emelt szinten de nyílván a szakgimnáziumokban jóval könnyebb jó jegyet kapni mint gimibe. Vagy ugyan olyan lenne mintha gimnazistaként kaptam volna az ötöst?

2019. dec. 25. 15:37
 1/5 anonim válasza:
Igen
2019. dec. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a tantárgy neve ugyanaz, akkor nincs gond.
2019. dec. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Számít, de azon ne lepődj meg, hogy az érettségin már nem olyan könnyű ötöst kapni biológiából emelt szinten...
2019. dec. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem számít. A barátnőm szakgimnáziumba jár én gimibe jártam, és kevesebb óraszámba volt, rövidebb ideig ( az éveket tekintve is). De ajánlom, hogy nézz körül itt a kérdések és válaszok között illetve az oktatás.hu-n találsz emelt bio erettsegiket (is).
2019. dec. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%

Tanultad is emelt szinten? Fakultáció? Nekünk gimiben négy fakt volt egy héten (4x45perc). Ezeken az órákon volt labor is, mikroszkopizálás, kísérletek, számolás stb.. Alap órán, amiből ha jól emlékszem kettő volt, a mozaikos könyveket végeztük ki, ami jó alap volt a faktra.

Ezek nélkül nehezen tudom elképzelni a felkészülést egy emelt bioszra. A másik pedig: a jegyekkel ne foglalkozz, inkább az emelt erettsegiket nézd át. Ott jobban le tudod szűrni a tudásodat, mint erdemjegyekkel.

2020. márc. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!