Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Debreceni Egyetem vélemények?

Debreceni Egyetem vélemények?

Figyelt kérdés
Aki ott tanul, az mesélne nekem? Tehát milyen maga az épület, milyen közösségi programok vannak, mennyire színvonalas az oktatás stb.
2019. dec. 27. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Kicsit konkrétabban? Melyik kar, melyik szak?
2019. dec. 29. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bölcsész kar
2019. dec. 29. 13:01
 3/5 anonim ***** válasza:
És melyik szak? Én bölcsész vagyok, elég interdiszciplinárisak a szakok, ergó egy németesnek is lehet órája a média szekcióban, irodalmi témákban, töriben, de segítene, hogy melyik szak, mert akkor valaki tud mesélni a közösségről, pontos órákról is.
2019. dec. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából még nem döntöttem véglegesen. De csak úgy általánosságban érdekel az egyetem, de akkor tényleg csak leszűkítve a bölcsész karra. Meg a koli is érdekel. Hány ágyas szobák vannak, hogy néz ki stb.
2019. dec. 29. 22:25
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Google nem segit?
2019. dec. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!