Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ez számít? Vagy még kell...

Ez számít? Vagy még kell maradnom egy évig?

Figyelt kérdés

Állatorvos szeretnék lenni kiskorom óta. Sajnos olyan suliba mentem ahol nem tanítanak kémiát. Kilencedikben volt komplex természet ismeretünk, ahol főként kémiával foglalkoztunk.

Ha jól tudom akkor két évet kell tanulni egy adott tárgyat, hogy érettségit lehessen tenni belőle. Ez bele fog számítani egy évnek?

Plusz egy év lesz mikor maradok technikusi képzésen ott fogok eljárni egy évig kémia órákra másik suliba.

Most vagyok végzős.

Természetesen osztályfőnököm megkérdezem majd, de most nem akarom ezzel zavarni.


2020. jan. 3. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Bármilyen tárgyból érettségizhetsz, amit tanultál, már nincs előírás az óraszámra vonatkozóan. Ha kiskorod óta állatorvos szeretnél lenni, gimnáziumba kellett volna menned 8. után.
2020. jan. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm ezt nem tudtam.

Tudom, hogy gimnáziumba kellett volna mennem,de az iskola mondhatni szakírányú.

Állatorvosi szakasszisztensi kimenetelű ha maradok technikusin

Nem mellesleg rengeteg olyan tanóránk van, ami nagyon hasznos lesz az egyetemen :anatómia, állattenyésztés, állatok egészségvédelme és hasonlók. A biológia órák is magas színvonalúak csak kémia nincsen a suliban.

2020. jan. 3. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!