Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki ír 2020ban felvételit?

Ki ír 2020ban felvételit?

Figyelt kérdés

üdvvvv mindenkinek, aki most ezt olvassa :3

Igazából nem fogok semmi olyasmit kérdezni, hogy jaj nem tanultam a felvire mit csináljak - mert tanultam, lol. 15 nap, és mindannyian megírjuk a felvit :o remélem nem parázik rá senki, fogjátok fel úgy, hogy egy nagy témazárót fogtok írni <3. Annyi lenne a kérdésem, hogy ki melyik gimnáziumokat jelöli meg, és mely tagozatokat :D

Én(bp): 1. Jóska, 2. Szt. Margit, 3. Széchenyi, 4. Kölcsey

akit érdekel, hogy melyik tagozatokat jelölöm, leírom.

Ti melyik sulikat jelölitek? Hogy készültetek/készültök a felvire?

Sok sikert előre is! <3



#tanulás #vizsga #gimnázium #felvételi ##központi ##központifelvételi ##gimnáziumok
2020. jan. 3. 19:26
1 2
 1/20 Kicsidodó válasza:
Szia! Én a Földes Ferenc Gimnáziumba jelentkezek, ami Miskolcon van. Kémia szakra. Készülni inkább magántanároknál szoktam, mintsem otthon. Otthon csak úgy megoldom fejbe, nézegetem...Sok sikert!
2020. jan. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:

Szevasz!

Ha érdekel én is idén írom, a készülésről csak annyit igazából hogy suliba és külön gimibe is járok előkészítőre + így a szúnetbe otthon is csináltam feladatokat.

Amiket beírok az:

1. Szent István Gimnázium (14. Kerület, amúgy idejárok előkészítőre is)

2. Madách Imre Gimnázium (7. Kerület)

3. ELTE Apáczai Csere János Gimnázium

4. Fasori Evangélikus Gimnázium (7. Kerület)

(Kitűnő tanulóként írom be ezeket, azért vannak köztúk erősebb Gimik is)

2020. jan. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
naa, hajrá akkor mindenkinek :D
2020. jan. 12. 15:37
 4/20 anonim ***** válasza:
Tényleg ne parázzatok rá🙂 Én idén érettségizem, és sokkal kevésbé izgulok mint anno a felvételi miatt, pedig anyag szempontjából ég és föld a kettő. A felvételi egy jópofa teszt. Akkor fog a legjobban sikerülni, ha élvezitek megírni, és nem féltek tőle🙂
2020. jan. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Tanulás nélkül is simán meglehet 50-60 pontra írni, nem kell félni tőle. A magyar az dedós szint, a matek meg százalékszámítás meg ehez hasonló 5-6odikos anyag. Nem ezen fog múlni az életed hidd el, hanem az érettségin és ha tovább akarsz tanulni a 11 év végin és a 12 fél évin.
2020. jan. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
12.ben is az év végi kell🙂
2020. jan. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Sziaa te az újbudai széchenyit jelölted?
2020. jan. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:

helloo, uristen. 3 nap.


az en sorrendem:

1.Fazekas

2.Szent István

3.Karinthy

4.Berzsenyi

5.Apáczai


sok sikert mindenkinek !!

2020. jan. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

helloo mindenkii!en ezeket fogom megjelolni (valoszinuleg)

1. Gundel Karoly

2. Dobos C. Jozsef

3. Konyves Kalman gimi (nem biztos meg)

4.VIK

aki ezekrol tud velemenyt,az leirna?

egyekbent 4,00 az atlagom,60-70 pontos felveteliket irtam gyakorlaskepp,de volt ami epphogy megutotte az 50 pontot!:(

2020. jan. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:

Szia!

A lányom tegnap írt. Szerinte nagyon elrontotta, de bízok benne!


Révai (Győr, 6osztályos)

Czuczor (Győr, 6osztályos)


Azt mondta, ha a Rèvaiba nem veszik fel nagyon szomorú lesz. Ha a Czuczorba sem lelkészi ajánlással akkor valamit tényleg nagyon elronthatott.


Egyébként a 8.osztályosoknak szánt feladatsort meg tudta csinálni, a 6.osat meg nem, szóval egy nagy vicc az egész.

2020. jan. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!