Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Társadalomismeret érettségin...

Társadalomismeret érettségin ki lehet konzulens, aki a projektmunka elkészítését segíti?

Figyelt kérdés

Mivel nincs tanulói jogviszonyom, így magamnak kell konzulensről gondoskodnom. Ami oké.., de milyen végzettségű személy kell legyen? Ez hol van megfogalmazva, mert nem találom? Ha nem ismerek szaktanárt, csak kell valaki más, aki lehet.

Köszönöm a segítséget!



2020. jan. 3. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Szaktanárnak kell lennie.

Buta módon nincs direktben odaírva, de mivel irányítania, ellenőriznie és értékelnie kell, ebből mégis következik. Különben akár a sarki pék is lehetne.

A jogászok logikája furcsa, de mégis ezt jelenti a szöveg.

2020. jan. 4. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. Én is így értelmeztem, csak bíztam benne, hogy esetleg jogász végzettségű is lehet, mert az van a környezetemben, viszont szaktanárt nem ismerek.
2020. jan. 4. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!