Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik kollégiumba érdemes...

Melyik kollégiumba érdemes jelentkezni Szegeden?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki oda megyek szeptembertől gtk-ra, de nem tudok semmit csak amit a neten nagynehezen megtaláltam róluk, de az semmire nem jó. Valami nyugisabb koleszra gondoltam ami kulturált is valamilyen szinten és azért van rá esély hogy felvegyenek. Am Vácról mennék oda, így azért több esélyem van felvételt nyerni, nem?
2010. júl. 21. 12:55
 1/2 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy minden karnak külön kolesza van plusz van azt hiszem van egy vagy kettő ami vegyes
2010. júl. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia

Én is szegedi koleszba készülök elsős GTK-sként. Jó lenne együtt kitalálni, hogy hova érdemes menni, mert egyelőre én sem tudok róluk túl sokat.

Nekem eddig honlap alapján a Hermann vagy a Móra tűnik szimpatikusnak.

Ha akarsz beszélgetni, akkor dobj egy privit.. Nem lenne baj, ha olyat találnák, ahol több a gtk-s, mert külön kari kolesze ugye nincs a gtk-nak.

2010. júl. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!