Elfelejtett vizsga?

Figyelt kérdés

Mára vizsgaként kellett volna felvenni az analízist, de kiîrva pedig zh-ként szerepel, az előadó és a gyakvezető is zh-ként nevezte meg, ahogy a tárgyhonlapon is így szerepel. Mivel ez így volt, nem gondoltam arra, hogy fel kellene venni... 🙁 A kiírt teremben a létszám 20/80-on áll, szóval bőven lenne hely. Felvenni 24 órán belül már nem lehet.


Mennyire szoktak a felügyelő tanárok elnézőek lenni ilyen esetekben? Engednék megírni, ha látják rajtam, hogy nagyon megszeretném írni?



2020. jan. 7. 07:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Tanárfüggő.

Egy próbát megér.

2020. jan. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Megpróbálni mindenképpen megpróbálom bekönyörögni magam, mert fontos lenne. Annyira hülye voltam...


Talán még a kérdést is megmutatom neki. 😂

2020. jan. 7. 08:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha jol ertem, az a felallas, hogy nem vetted fel a vizsgat, de meg szeretned irni. Pont ma vizsgaztam, es voltak olyanok, akik a nyolcas vizsgat vettek fel, de a kilencest irtak. Bent maradhattak, csak a lapon fel kellett tuntetni. Nem pont ugyanaz az eset, es valoban tanarfuggo, de szerintem ha elmondod neki, mizu (a kerdes megmutatasa nem feltetlen szukseges) szerintem megengedi, max felveszel egy masik vizsgat es beirja a jegyet ahhoz. Vagyis nalunk ez ma igy volt
2020. jan. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!