Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem megy a...

Davandaa kérdése:

Mit tegyek ha nem megy a műkörmözés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeptemberben elkezdtem egy műkörmös tanfolyamot de azóta nagyon megbántam. Mindenki olyan ügyes az órákon, nekem megy egyszerűen nem megy. Nagyon csúnya körmöket építek zseléből is és porcelánból is. Nincs meg a C ív, nem jó a mosolyvonal, mindig elreszelem a körmöt. Le is vagyok maradva a többiekhez képest mert nem tudtam minden órára menni. Februárban vizsga? Mit csináljak? Nekem már gyomorgörcsöm van ha órára kell menni, unom az egészet nincs hozzá türelmem nem is szeretném csinálni csak úgy vagyok vele hogy tudjam le ha már beleraktam a sok pénzt. Szerintetek így a kettes meglehet a vizsgán?

2020. jan. 4. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyakorolni kéne rengeteget. Csak úgy megy
2020. jan. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy nem is nagyon tudok kin. Van amikor modellt sem tudok vinni az órára mert egyszerűen nincs kit. De a szóbeli részt megtanulom meg ahogy tudom csinálom a gyakorlatot is aztán hátha átengednek majd.
2020. jan. 4. 15:55
 3/5 anonim ***** válasza:
És mi lenne, ha rendelnél ebayről műanyag körmöket és azokon gyakoroln?
2020. jan. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Van olyanom. Mától neki állok és azon fogok gyakorolni amennyit csak tudok. Szurkoljatok majd😀 február elsején vizsga
2020. jan. 5. 14:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Végül sikerült a vizsga?
2020. júl. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!