Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Neptunról tudnátok röviden írni?

Neptunról tudnátok röviden írni?

Figyelt kérdés
Még nem vagyok egyetemista, de nagyon sok helyen láttam/hallottam, hogy szidják a Neptunt. Nem tudom pontosan hogy mi ez, mire való és miért ilyen rossz a híre. Szóval örülnék ha valaki elmagyarázná.
2020. jan. 7. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A tanulmányi rendszer, ott kell mindent intézned majd. Azért szidják, mert mégsem tudsz mindent rendesen elintézni rajta így a TOra kell ugrálnod, meg a legforróbb pillanatokban (tárgyfelvétel, vizsgajelentkezés) fagy le.
2020. jan. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A diák kb. egy webes felületként éli meg, ahova be tud jelentkezni, és ott lehet az adataidat ellenőrizni (módosítani), kurzusra, vizsgára jelentkezni, sulis leveleket olvasni, gyűjtőszámláról tandíjat fizetni, órarendet silabizálni, tanulmányi eredményeket megnézni, stb.
2020. jan. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. jan. 7. 14:16
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért utáltam a BSc, MSc és a PhD képzés alatt, mert a legkellemetlenebb pánikolós szarságok ehhez kötődtek.


Mint a versenyjelentkezéses tárgyfelvétel és a jó gyakorlati helyek. Vagy a pótvizsgadíj befizetése. Az utolsó utáni vizsgahely beszopódása, a "Megtagadva" üzenet érkezése... és számtalan egyéb szívás.


Még külön szoftvert is fejlesztettem hozzá ami nyomogatja az F5-öt és figyeli hogy az a nyomorult vizsgahely felszabadult-e ha leadta valaki :D


Bár a jó dolgok is ott történtek. Üzenet a megadott aláírásról... a Jeles megajánlott jegyről, vagy a sokadjára sikerült matek szigorlatról 😃


...

De ha mégegyszer meghallom a Neptun szót valakitől, akkor kiszúrom a szemeit egy Akvamen tridentjével 😃

2020. jan. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!