Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem tudok több tantárgyra...

Nem tudok több tantárgyra egyszerre figyelni. Valami tipp, hogy menjen?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy van naponta 4-5 órám felkészülni a másnapra, és ez alatt 8 tantárgyból kell 2 oldalt kb megtanulni. Vagyis érteni, és alkalmazni. meg egyben megtanulni. Másnapra. és ez nem megy. Amikor 2 óra alatt kész vagyok a matekkal, örülök, hogy tudom, értem, menni fog, de még hátra van 6-7-8 (naptól függ) és ez nagyon nincs rendben. 10.-es vagyok, 17 éves. Nem tudom mivel szeretnék foglalkozni, nincsen semmilyen elképzelésem a jövőmmel kapcsolatban. Egyszerűen nem tudok dönteni.


Visszatérve a tanulásra, hiába tudok mindent, ha kapok egy dolgozatot, valahogy mostanság nem jut eszembe semmi. Elüresedik a fejem, semmi nem jut eszem, hogy mit kéne csinálni, már a 3. nulla pontosomat írom. Pedig még az óra előtt mindent tudtam! Nem érdekel. hogy nem 5 ös, elég a 2-es 3-mas.. Nem kell tudnom, mert nem fogom az életben használni. Csak a dolgozathoz kell tanulnom!!!!!


2020. jan. 7. 21:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem szelektálj

Azért azt nem hiszem, hogy minden nap minden oraja fontos lenne és tanulni kellene ra


Én személy szerint a fizikát, kémiát, biológiát, franciát (2. Nyelv) elengedtem

Bár ez nálam/nálunk úgy nézett ki, hogy ebből a 3 tárgyból amikor csak lehetett, puskaztam, franciabol meg az adott leckét/nyelvtant kb tudtam és az elég volt egy 3-as/4-es dogahoz

Ha nálatok ez annyira nem megvalósítható, akkor ezekre kevesebb időt szanj, pont annyit, hogy egy kettes meglegyen, aztán kész (kivéve akkor, ha orvosira/nyelvszakra keszulsz vagy olyan szakra, ahova ezek kellene fognak, akkor próbálj meg mást kiszelektalni. De azt nem javaslom, hogy a kötelező érettségi tárgyakat engedd el)

2020. jan. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát igen, mint írtam, nekem csak a papír a fontos jelenleg. nagyon nem olyan munkám lesz, aminél számítana, h érettségin, egyetemen hányassal megyek át. csak az, hogy meglegyen...
2020. jan. 8. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!