Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen tolltartóból lehet a...

Milyen tolltartóból lehet a legjobban puskázni?

Figyelt kérdés

Nekem egy olyan van,ami henger alakú, de ilyen laposabb, és oldalt nyílik, cipzáros, tudjátok, így szemből tudod kicipzározni és felhajtani(kinyitni). Viszont! Lehet olyan tolltartóból is puskázni ami FELÜL nyílik? Tehát az is ilyen henger szerűség, csak a tetején van két cipzár és ebben két rekesz. Ezt hamar kiszúrja majd a tanár? Ti hogyan tudok puskázni? Milyen tolltartóból? Nektek milyen van? Mi a legjobban bevált ilyen "trükkötök,,?

Köszi!



2019. aug. 12. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Megtanulom.
2019. aug. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sokszor egy füzet aljára írtam rá néhány infót, és beraktam a padba. Leghátul ültem így néha picit kintebb húztam ha igényem volt a segítségre:D

Sokszor írtam csuklóra is, de azt egyszer észrevették - a vicc hogy nem az órán hanem előtte szünetben felcsúszott a pulcsim ujja, és egy tanár kiszúrta a folyosón, a szaktanár akinek az órájára készítettem a remekművet,pedig pont akkor jött a folyosón ugyanúgy:DD

2019. aug. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Oh és azt kihagytam, hogy persze az a tanár a szaktanárt oda is hívta és megmutatta neki:D nagyon kínos volt, de ennek ellenére ötös dogát írtam utána:DD
2019. aug. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
nekem anno a fém tolltartók váltak be. a tetejükbe volt simán beragasztva a puska, elé méretre vágott fotót tettem, amit csak arrébb kellett csúsztatni.
2019. aug. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket! :)

Jöhetnek még!! (Fel kell készülni az iskolára! :D)

És szerintetek melyikből lehetNE jobban puskázni? Melyik tolltartó típusból?

2019. aug. 13. 11:56
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazából sztem tolltartóból nem lehet igazán jól puskázni. Sokat puskáztam, még több puskát megírtam, általában zsebemben tartottam őket, onnan vettem ki/oda tettem vissza.


Pénztárgép-szalagra írtam rendszerint, 2 irányból feltekertem, könnyű volt keresni benne, használni. rekordom 8 méter hosszú puska volt :D

2019. aug. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kémia,fizika,föci,biosz= padra írt puska lirodalom-nyelvtan = telefon os,a4 es lap puska,én azt csinálom ha pl egy életrajzot kell megtanulni,h kimyomtattom a lényeget egy lapra,majd a lényegessebb résznél meghajtom (a lapot).

Ezt azért,h ne kelljen szerencsétlenkedni,meg lebukás mentessebb

Tefonnal is jó,viszont csak a padba jó használni. Ha nyitott a pad akkor beraksz egy kardigánt és kész.

Az a baj, hogyha lebuksza akkor 1 eet kapsz,és még a telódat is valszeg elveszi.

2019. nov. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%
Én tegnap buktam le, miközben a tolltartómból puskáztam! :(
2020. okt. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!