Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valakinek van valami tapasztal...

Valakinek van valami tapasztalata au pair-al?

Figyelt kérdés
Volt már valaki? Esetleg el tudná mondani a tapsztalatait? Anglián gondolkozom, de ettől függetlenül érdekel, hogy hogy megy ez az egész?

2020. jan. 10. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Rengeteg közvetítő oldal van. (Pl. ez: [link] Az a jó, ahol felrakhatsz magadról egy "önéletrajzot" és ez alapján azok a családok, akiknek szimpatikus vagy felveszik veled a kapcsolatot. (fordítva is működhet, de azt nem ajánlom) Ilyenkor a család is küld magukról egy "leírást" hány gyerek van, milyen fokon kellene részt venned a család életben, kell-e segítened a házimunkában stb. És ha ez alapján szimpatikusak neked, akkor utána például Skypeon videóüziben megbeszélitek a részleteket. Amikor sikerül megegyezni, hogy melyik családhoz szeretnél menni, akkor jön képbe a közvetítő, ő segít a többit intézni. Ez azért jó, mert te nem fizetsz semmit, így vesztenivalód sincs. Általában a család fizet az au pair után a közvetítőnek.
2020. jan. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Jelenleg Angliában vagyok au pair lassan 4 hónapja, írj rám nyugodtan. :)
2020. jan. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Én au pair vagyok Amerikában. Cultural Care nevű céggel. Nekem nagyon bejött az au pairség. A cégen keresztül intezel mindent, de az állam határozza itt meg a szabályokat. Én csak ajánlani tudom mind Amerikát is mint ezt a céget is ha egy két ev nyugalomra meg kalandra vágysz!

2020. máj. 4. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!