Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen jegyzetelésre lehet...

Egyetemen jegyzetelésre lehet használni laptopot?

Figyelt kérdés

2020. jan. 11. 23:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%

Akár cs go-t is nyomathatod rajta. A kutyát se érdekli mit csinálsz. Előadásra be se kell járni. Ha bemész és hátul lol-ozol az se érdekel senkit, csak csendben.

Ha te azon akarsz jegyzetelni a diákok kicsit furán fognak nézni hogy te azon jegyzetelsz, de lehet. (furán azért néznének mert mint írtam a hátsó sorban ülnek laptoppal és megy a lan party.

2020. jan. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%

“ Ha te azon akarsz jegyzetelni a diákok kicsit furán fognak nézni hogy te azon jegyzetelsz, de lehet.”


Magyarország komolyan itt tart? Máshol már s laptop kifutott és tabletekkel feszengenek előadáson.

2020. jan. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Normális egyetemen nem az van, amit az első ír...

Nyugodtan vigyél laptopot jegyzetelni. Általánosságban még mindig jobban dívik a klasszikus füzet, persze szaktól is függően, de nem fognak ufónak nézni.

Szerintem sokkal praktikusabb egyébként, gyorsabban, pontosabban lehet jegyzetelni. Csak nem àrt egy jó akksi, nem feltétlenül tudsz minden előadóban konnektor közelbe ülni.

2020. jan. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Én nem szoktam, mert nem tudok olyan gyorsan gépelni, hogy mindent le tudjak írni és a kézírásom gyorsabb, ott gyorsan ide-oda nyilazom, karikázom stb., stb. Nekem ez jobban bevált, mint laptoppal. Viszont vannak többen is, akik gépet használnak az órán, ugyanúgy jó az is. Ez szerintem egyéni preferencia kérdése.
2020. jan. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
98%

Van, amelyik tárgyon érdemes laptopba jegyzetelni, van ahol nem.

Matek, fizika tipikus tárgy, ahol a klasszikus füzet a legjobb.


Tabletet is sokan használnak, nem feltétlen jegyzetelésre, az órai anyagot, jegyzetet, ppt-t is lehet rajta nézni, ami segít az óra megértésében.


Egyébként senkit nem foglalkoztat, mit nézel a laptopodon. Jegyzetelsz vagy játszol, ha nem zavarsz vele másokat és az óra menetét.

2020. jan. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
27%
Informatikus szakokon pont azt nézik ufónak, aki papírt + ceruzát használ.
2020. jan. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%
6, ezért írtam, hogy szaktól is függően. :) Bàr gyanítom, ha infós lenne a kérdező, fel sem merülne, hogy lehet-e.
2020. jan. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

ma 07:42

Ez melyik info szak? Mert ahol én vagyok mérnökinfon senki se jegyzetel laptoppal.

2020. jan. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én előadásokra csak azt vittem. Szerencsére gyorsan gépelek így nekem emiatt egyszerűbb volt. Igaz gépről nem tudok tanulni így ezt mindig kinyomtattam.
2020. jan. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Melyik info szak? Az ELTE IK programozó informatikus Msc-je. A legtöbben számítógéppel jöttek, és vagy nem jegyzeteltek, vagy azon. Hülyének néztek, amikor írott órai jegyzetet kértem tőlük.
2020. jan. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!