Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen tabletet ajánlanátok...

Milyen tabletet ajánlanátok amit lehet tollal használni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Abban szeretnék segítséget kérni, hogy az óráimon szeretnék a diasorokra jegyzetelni tableten, de nem tudom hogy minden készülékkel kompatibilis-e ez a terv. Eddig tableteiet találtam, digitális rajztáblákat, és ugye az Apple termékét(de ennél olcsóbb darabra vágyok). Rajztáblára rátehető egy letöltött diasor? Bármilyen tableten tudok digitális tollal jegyzetelni? Előre is köszönöm a segítséget. :)



2020. jan. 7. 06:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy beleszólok, de nyáron-őszig szokott menni az apple-nak is felsőoktatási kedvezménye (nem icentre vagy istyle, hanem az apple.com) én onnan vettem az ipadom, ceruzával, kiegészítőkkel, annyiért, mint más kedvezmény nélkül csak az ipadot. Ha tudsz addig várni, akkor tudnám ezt tanácsolni, főleg hogy, ott megtudod venni a sima ipadot is, nem kell a drágább pro-t, így viszonylag olcsón kijöhetsz. Sajnos én csak félmegoldást találtam samsung vagy huawei tabletekkel, főleg hogy már a ceruzánál kezdődtek a gondok..
2020. jan. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Apple iPad 2019 128GB WiFi + Apple Pencil (1) + Readdle PDF Expert + GoodNotes 5. Verhetetlen kombináció, felesleges mindenféle olcsóbb megoldásokkal szenvedned. Ha nem programozol vagy tervezel, a laptopot is kiváltja.
2020. jan. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :)
2020. jan. 7. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!