Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen számológépet vegyek?

Milyen számológépet vegyek?

Figyelt kérdés

Egyetemen tanulok és most vagyok elsőéves mérnök hallgató. Már régóta terveztem, hogy veszek egy új számológépet, de eddig mindig elmaradt. Viszont most, hogy vége a félévnek még matek 2 előtt szeretnék időben venni egyet, hogy meg tudjam szokni.

Egyébként egy Sencor Sec 104-et használok már középsuli eleje óta és ezt szeretném lecserélni egy hasonló kaliberű, de újabb gépre.



#számológép-egyetem-mérnök-váltás-új
2020. jan. 13. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van: [link]

Tökéletesen működik.

2020. jan. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges számológépet venni, én is mérnökis szakon tanulok és nekünk egy tárgy (fizika) klivételével tilos volt használni, úh pénzkidobás volt. Arra az egy tárgyra meg egy alapabb, mint amit említettél is elég.
2020. jan. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!