Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy jeggyel jobbat írt be a...

Egy jeggyel jobbat írt be a tanár a Neptunbe, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóbelin voltam, ott azt mondta, hogy hármast kapok, de később egy négyest írt be a Neptunba. Nem tudom, hogy véletlenül írta be vagy szándékosan, mert vizsgán nagyon vacilált, hogy hányast adjon ahogy láttam, végül hármast mondott. Létezik, hogy meggondolta magát és beírt egy négyest? Vagy véletlenül elírta a jegyet?
2020. jan. 20. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem teljesen mindegy, miért? Örülj neki, hogy ott a 4-es, és kész. Nem fogja már a tanár nézegetni, kinek mit írt be, ha véletlenül el is írta, az már úgy marad.

Velem volt ilyen, csak ráadásul én buktam volna, de 3-as került be. 9 éve diploláztam, azóta se kérdezte senki.

2020. jan. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bármelyik lehet. Valószínűleg sosem fog kiderülni, ha nem szólsz. De persze elegánsabb lenne, ha dobnál neki egy emailt róla.
2020. jan. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nyilván job nekem is a jobb jegy, csak félek, hogy lesz valami következménye, ha nem szólok róla és véletlenül írta be a 4-est.
2020. jan. 20. 16:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is tavaly egy vizsgámon szóbelin megbuktam, aztán 2-est írt be. Én sem tudom a mai napig, hogy szándékosan, mert utólag úgy gondolta, hogy volt az 2-es, vagy véletlenül. Bennem is volt egy kis félsz, hogy mi van, ha kiderül és baj lesz, de nem lett belőle semmi. Ha nagyon kell a 4-es, akkor ne szólj neki, de ha úgy érzed, hogy neked mindegy, akkor kérdezed meg tőle.
2020. jan. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!