Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a határidőnapló...

Szerintetek ez a határidőnapló jó? Van itt olyan, aki használja esetleg?

Figyelt kérdés

Aki használja, milyen tapasztalatai vannak?

Mennyivel jobb, mint egy ‘sima’ hataridonaplo?


[link]



2020. jan. 23. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyet speciel nem használtam, ellenben nagyon sokfélét kipróbáltam. Egyik sem jött be, csomó olyan dolognak hagytak bennük helyet, ami engem nem érdekelt, más meg hiányzott volna, stb.

Szerintem érdemesebb sorravenni, hogy te magad miket tartasz fontosnak, mikre kellene hetente vagy havonta rendszeresen hely, hogy rögzítsd őket és tervezni egy sablont wordben rá. Bármelyik nyomdában megcsináljál A5-ös vagy A6-os méretben keménykötéssel vagy spirállal hasonló áron.

2020. jan. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bullet Journalt szeretem, kicsit magamra szabva. Az van benne,a mi nekem kell. Mondjuk én nem dekorálgatok, nem érek rá. De a jegyzetelést megkönnyíti nekem.
2020. jan. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem PlanAll 3.0 tervezőm van és nagyon szeretem. Ez az első nem csak ilyen kis sima jegyzetelős határidő naplóm és én díszítgetem is meg minden, bár ahogy magam ismerem ez még kb egy hónapig fog tartani, utána már csak belefirkálom, ami kell és kész.
2020. jan. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!