Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen határidőnaplót ajánlotok?

Milyen határidőnaplót ajánlotok?

Figyelt kérdés

Igazából nem is kifejezetten határidőnaplót keresek, csak valami olyasmit.

Friss egyetemista leszek szeptembertől, ezért besűrűsödik a napirendem a munka, az órák és a társasági élet Bermuda-háromszögében. Hogy mégse tűnjön el semmi a fejemből, szeretnék egy határidőnaplót- de mégsem azt. Tudjátok, vannak ezek a filofaxok meg plannerek, szóval valami ilyesmire gondoltam. Eddig postbookot használtam, de az egyetemmel ezt kinőttem. Hasonló árban (max 10 ezerért) szeretnék valamilyen átlátható, tartós, kreatív és személyre szabható noteszt venni. Szóval ebben szeretném segítségeteket kérni.

Minden választ előre is köszönök! :)



2015. júl. 27. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is szeptembertől leszek egyetemista. Tanári zsebkönyvet vettem, szmomra annak a beosztása és mérete a legpraktikusabb. :)
2015. júl. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem a cserélhető lapos gyűrűs kalendárium vált be. Ilyenkor már lehet venni jövő évi pótlapot bele, és akkor egyben van a félêv, vagy amekkora időszakot akarok. A fontos dolgaimat sem kell évről évre átmásolnom, mert a hátulja marad.
2015. júl. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!