Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi a fizetése egy főállású...

Mennyi a fizetése egy főállású fejlesztő pedagógusnak?

Figyelt kérdés
Jövő nevelési évben kezdeném, és gondolkodom, hogy főállásban fejlesztő legyek, vagy osztott állásban fejlesztő pedagógus és óvónő
2020. jan. 23. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Kezdőként jelenleg a garantált bérminimumot kapnád, ami (bruttó) 211 ezer forint havonta. Jelenleg semmi jele annak, hogy szeptembertől emelkednének a pedagógus bérek.
2020. jan. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy kezdő óvónő kb. 120 ezret kap, pedagógus bér pedig attól függ milyen besorolásban vagy.
2020. jan. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel szépen, módszeresen építik le ezt a területet az állami szférában, viszont igen sok a fejlesztendő gyerek, szerintem jó pálya lesz ez, magánúton iszonyú pénzeket fizetnek a szülők ezért. (Egy barátnőm két éve csinált egy magán fejlesztőközpontot, alig bírják, annyi a jelentkező.)
2020. jan. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, félreérthetően fogalmaztam. Jelenleg óvónő vagyok, szerencsére már nem kezdő, 5 éves tapasztalatom van (pedI). Júniusban lesz meg a fejlesztő pedagagósi szakvizsgám is, és ősztől szeretném csinálni.

Azért gondolkodom, mert úgy hallottam, hogy kevesebb a bérpótlék egy fejlesztő pedagógusnak, mint egy óvónőnek. És akkor megérné a 20-12-ben (óvónő-fejlesztő). Ha tényleg kevesebb a fizu, akkor semmiképp nem megyek át állami szférában teljes állásban fejleszteni, igazatok van, abból nem lehet megélni

2020. jan. 23. 21:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Jelen állás szerint hogy alakulnak a fejlesztőpedagógusi bérek? Elkezdtél már azóta ebben (is) dolgozni? Köszönöm szépen a segítséget!
2023. okt. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

GYEDen vagyok és 6 hét múlva szülök egy másikat, nem dolgozom épp. Nézd meg a Púétv-t, hátha van benne valami. Ha nincs, akkor a facen van egy pedagógus jogi fórum nevű csoport, ott tudnak segíteni.

Engem nem érint per pillanat, és ha már igen, akkor is elgondolkodom, hogy talán jövedelmezőbb lenne magán órákat vállalni.

2023. okt. 4. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!