Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Előre fizettem a fejlesztő...

Előre fizettem a fejlesztő pedagógusnak, de a szolgáltatással nem vagyok megelégedve. Visszakérhetem a pénzem jogosan?

Figyelt kérdés

7 alkalmat fizettem ki egy fejlesztőpedagógusnak, ahova a kisfiammal jártam (volna). Sajnos a fejl. pedagógus nagyon kritikán aluli volt emberileg, többször is. Így megbeszéltem vele, hogy a maradék 5 alkalom díját visszatéríti.Amikor ezügyben időpontot akartam vele egyeztetni telefonon, akkor nagyon arrogáns volt, és azt mondta, hogy nem lenne köteles visszafizetni, de hónap végén megteszi. Szóval jövőhéten telefonálok neki megint, de már szinte "rettegek" ettől a nőtől, legszíveseben elsírnám magam, ha rá gondolok :( Szóval szeretnék tisztában lenni, hogy ilyenkor mi a helyzet. Valóban nem köteles visszafizetni? Ha nem teszi meg, hova fordulhatok? Nem akarom annyiban hagyni a dolgot, mert 10 ezer ft nekünk sokat számít! Köszi, ha tudtok segíteni!

Ja, egy számlám van a kifizetett összegről össz-vissz.


2012. szept. 20. 00:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy köteles visszaadni, hiszen az egy jövőbeni szolgáltatásért lett kifizetve. Abban sem vagyok biztos, hogy előre volt-e joga pénzt kérni...

Légy magabiztos, határozott. Ha kell, kérj hozzáértő ismerőstől (ha van) segítséget.


Nagyon gáz, hogy ilyen emberek vannak :( Drukkolok nektek

2012. szept. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2012. szept. 20. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!