Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen munkákat tudnátok...

Milyen munkákat tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Szóval nagyon érdekelnek,és igazából csak is az adrealinos munkák érdekelnek.

Egyszerűen érdeklődésem vesztem minden olyan munka iránt amely nagyon monoton,nincs benne túlzottan sok kihívás.


Amik nagyon érdekelnének meg már régen is érdekeltek,a rendőri munkák,tiszt,mesterlővész,meg vadászgép irányító,kém/titkosügynök.


Sajnos ezekről le kellett mondanom.Legalábbis elég sokról,a fizikumom szerintem egész jó lehetne ha többet edzenék,csak a szemem a probléma.10.-es vagyok de évről évre mindig g romlik a szemem,mondjuk ez egy műtéttel megoldható lenne majd de nem tudom hogy egy életre megjavulna e.


Szóval igen engem ezek az adrenalinos munkák érdemelnének.

Lány vagyok.

Érettségizni fogok,meg két nyelvvizsgám is lesz.

Semmi szak sajnos.


Érdekelnének akár külföldön való tanulási/munkalehetőségek is.

Meg persze kritikákat is várok ,meg ki lehet javítani dolgokkal kapcsolatban.



2020. jan. 24. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy sürgősségi osztályon egy kórházban van adrenalin.
2020. jan. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ de sajnos biológiából nem jeleskedem,bocsánat hogy ezt nem tüntettem fel a kérdésben.
2020. jan. 24. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!