Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen otthon végezhető...

Milyen otthon végezhető munkàkat tudtok ajànlani?

Figyelt kérdés

Édesapukàm beteg,Én vagyok vele 0-24-ben.

Nyilvàn ezért fizet az àllam,de az szinte semmire nem elég.

Kell valami plusz munka,ami itthon is elvégezhető,viszonylag jól fizet.



2019. jún. 3. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne otthonról végezhető, jól fizető meló a fél világ azt akarná csinálni. Ha otthonról végezhető, akkor vagy nem fizet jól, vagy annyi idődet elveszi hogy csak na.
2019. jún. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Informatikában létezik ilyen: Webfejlesztés,fordítás, virtuális asszisztens..stb egyébként az ilyen jellegű hírdetések és facebookos posztok nagyrésze vagy átb.szás vagy burkolt Mlm-es piramisjáték.
2019. jún. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

" burkolt Mlm-es piramisjáték"

A legtöbb MLM nem piramisjáték.

Viszont MLM-el tényleg nem érdemes foglalkoznia a kérdezőnek, ha 0-24-be otthon kell üljön, mert csak egy része az online munka, a többihez bizony ki kell mozdulni otthonról és beszélgetni kell az emberekkel személyesen.

2019. jún. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"A legtöbb MLM nem piramisjáték"


Azért írtam,hogy "burkolt". :-)

A termék(amik mindig csak a belső fogyasztásban forognak) teszi legálissá,így jogilag már nem támadható.

Fogalmazzunk úgy akkor,hogy piramisjáték-szerű.

2019. jún. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!