Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Májusig fellehet készülni...

Májusig fellehet készülni szintemelő érettségire, szinte a nulláról?

Figyelt kérdés

Rendszergazda végzettségem van, de a jelenlegi tudásomnak nem sok köze van az emelt informatika érettségis anyaghoz.

Programozással is úgy állok, hogy láttam már hogy néz ki, de lehet egy hello worldöt se tudnék megírni :D


2020. jan. 24. 14:46
 1/3 A kérdező kommentje:
C, C++, Assembly, PHP, BASH scriptek, Powershell-t tanítottak nekünk, de ezeken csak átvergődtem, elejéről kellene kezdeni a programozás részét. Aztán az office csomag szolgáltatásait se sűrűn használom... excelt 3 éve nyitottam utoljára meg. 70%-os eredmény 3 hónap alatt lehetséges?
2020. jan. 24. 14:59
 2/3 anonim ***** válasza:
Officet 100% ra lehet teljesiteni. Főleg, hogy rendszergazda vagy. Könnyű az egész.. ha nem csinálod meg a progot akkor is megvan simán.
2020. jan. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Nekem is az volt a tervem, hogy az egyik anyagrészt kihagyom, és ha lesz rá idő, akkor abból is felkészülök. Bár a programozás túl sok pontot ér, annak neki esek mindenképp.
2020. jan. 24. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!