Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi idő kell, hogy felkészü...

Mennyi idő kell, hogy felkészüljön valaki egy szintemelő matek érettségire?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy kb 4 éve volt az érettségi. Azóta nyilván sokat lehet felejteni.

2015. aug. 21. 16:36
 1/3 anonim válasza:
Emlékmeztetőnek elég lenne szerintem 1-2 év. Ha ez alatt minden az eszedbe jutott, akkor utána két év alatt fel lehet rá készülni, de inkább három, mivel az alatt a két év alatt sem lehet mindent megtanítani. Egy-két osztálytársam emelt matematika érettségin olyanokat néztek, amikor meglátták azt, hogy "szórásnégyzet", hogy az hihetetlen. XD És ez tavaly érettségi közben volt.
2015. aug. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
1-es vagyok. Úgy három év, hogy iskolai évben nézve, nem úgy, hogy benne van a nyár is, mert akkor tényleg olyan másfél év körül.
2015. aug. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Személyiségfüggő, ha valakinek van hozzá tehetsége akkor pár hónap alatt egy jó tanárral lehetséges, vagy, ha tényleg jó akkor akár egyedül is. Más vért izzadhat akkor sem lesz meg neki.

Tehát ez igazán te tudod. Például nekem egyik volt osztálytársam matek fakultációra járt, nagyon jó volt matekból mégis az emelt próbaérettségiket rendre rosszul csinálta meg, ezért matek helyett inkább emelet infót tett. A középszintű matekja 94%-os lett, aztán egyetemen (BME mérnökinfó) muszáj volt belerázkódnia. Én matekból mindig 3-4-es voltam hiába jártam külön tanárhoz, bioszból és kémiából kitűnő. A matek kb. olyan mint az idegen nyelv, valakire tapad, valakinek pedig sokat kell vele szenvednie, a kérdés, hogy kinek mire kell és meg éri-e.

2015. aug. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!