Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Osztályfőnök kivételez,...

Osztályfőnök kivételez, csúnyán beszél, emelgeti a kezét, fenyegetőzik, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Első sorbsn vannak kedvenc diákjai akikkel nőkről, cigiről, egyéb más dolgokról viccelődik. ha valamelyikük ugyanazt a "bűnt" megcsinálja mint például én vagy pár másik osztálytársam akkor nekik semmi bajuk nem esik. Amiért én osztályfőnökit kaptam azért ők semmit nem kaptak. Fenyegetőzik, hogy kirugat az iskolából, "legalább akkor nem kell annyi bizonyítványt csinálnia" címmel. Odajön emelgeti a kezét, káromkodik. Mit tehetnék mert félek tényleg kirugat?

2020. jan. 28. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem utál valamiért?

Vagy nem irigy?

Ha egyik sem akkor kedvesen kérdezd meg,hogy miért ilyen veled,ha nagyon eleged van akkor jelezd az igazgatónak,bár mivel tanár hiány van semmit sem fognak tenni.

Am hányadikos vagy?

Majd írd meg h mi lett!

2020. jan. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kifejezetten amiert csak engem utalhatna olyat nem csináltam, 11. Es amúgy.
2020. jan. 28. 18:35
 3/6 anonim válasza:
en a helyedben kiprovokalnek egy ilyen helyzetet(amikor igy fenyegetozik) es egy baratommal felvetetnem videora, majd azzal mennek az igazgatohoz. tanar ilyet nem tehetne, nincs meg a joga hozza...
2020. febr. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Igaz,hogy nincs joga,de szerintem ennyiért nem fogják kirúgni.


Szerintem ahhoz azt kéne kiprovokáli,h üssön meg valakit és ezt videóra venni!


Azért nem tesznek semmit ,mert senki sem akar tanár lenni,ezért:,sz.ar fizetés, esetleg rossz,csintalan diákok,nagy felelősség stb...


Ha az igazgatótól kérsz segítséget,akkor valami durva dologgal állj elő,mert lehet,hogy ezzel ő is megutál,és ha mégegy rossz dolgot csinál,simán kirugat,neki ez megér ennyit hiszen a tanárok mentik egymás se,gét :D


Ja,és ha telefonnal veszed fel, azért sikán elővehetnek,mivel a legtöbb iskolában tiltja a házirend.


Üdv a MO-i oktatásban! :D

2020. febr. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Lehet h ki nem rugna a tanart,nem is mondtam h az lenne a cel, m de ha normalis az igazgato akkor legalabb elbeszelgetne vele 😒
2020. febr. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na igen,de nem biztos,hogy normális,ha ilyeneket alkalmaz......
2020. febr. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!