Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megszivattam az osztályfőnököt...

Megszivattam az osztályfőnököt, ezért mit kaphatok?

Figyelt kérdés

Suliban megszivattuk az osztályfőnököt egy Jokesphone nevű alkalmazással a lényeg az hogy lejátszik egy hangüzenetet mintha felhívná egy szakember hogy valahogyan csőtörés volt a lakásán és beáztatja a szomszéd lakást stb. A hívás végén direkt még egy poén is volt meg röhögés hogy levágja a hívott fél hogy csak vicc az egész de az osztályfőnök teljesen elhitte és a végét elvileg nem hallotta vagy nem fogta fel és hazataxizott így elmaradt 2 óra

Ezért milyen büntetést kaphatok ha kiderül? Csakmert valamelyik idióta úgyis elröhögi magát ha szóbahozza osztályfőnök hogy megszivatták

Olyan válaszok nem érdekelnek hogy mekkora gyökér bunkó vagyok hogy így megszivattam mert amúgy én nemakartam hogy hazataxizzon, azt hittem a végén majd érteni fogja hogy csak vicc



2019. nov. 13. 15:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%

Egyszerűen fel kell nőni az élethez, teljesen értelmetlen hülyeség ez, miért hiszed,hogy ez menő?

Miért nem azzal tünsz ki,hogy fejben szorzattá alakítasz egy másodfokú egyenletet?

Érdekes az én időmben nem volt semmi hasonló, most a sok retardált gyerek azt csinál amit akar... én tanár lennék szájba is vágnálak,utána jöhetne a családod is öcskös

2019. nov. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Mondd meg neki is, hogy arra gondoltál, hogy ő viccnek veszi. Add oda a taxiköltség számlájára a pénzt.
2019. nov. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%
Tedd jóvá kifizeted a költséget elnézést kérsz és innentől kussolsz , ha kirúgnak emiatt jogos és az is ha mindenki előtt levizelné a cipődet .
2019. nov. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1-esnek: Te komolyan arról beszélsz hogy fel kell nőni az élethez miközben épp a neten fenyegetsz valakit hogy őt és a családját összevered? Gratulálok(:


2-esnek: Köszi, ha kiderül mindenképp


3-masnak: Te sem vagy sokkal értelmesebb mint az 1.

Normálisan kiírtam a kérdésem, légyszives inkább semmilyen választ ne írj ha csak ilyen hülyeségek jutnak eszedbe

2019. nov. 13. 16:22
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

Mondd meg neki, hogy nem gondoltad volna, hogy ilyen gyökér, hogy bevegye. Mit tanít, rajzot?

Amúgy kíváncsivá tettél, milyen appról van szó?


Én nem jövök ilyen dumákkal, hogy "bezzeg az én időmben" meg, hogy "szájba kéne verni", mert majd úgyis megkapod a büntetésed az élettől (iskoládtól, tanáraidtól, szüleidtől, stb), vagy nem... Az élet ilyen. Régen más világ volt, kész, most ilyen van.

2019. nov. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért kíváncsi vagyok mit kapsz.
2019. nov. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

5: Jokesphone az app neve, fent van Play Storeban vagy App Storeban is

Kapsz egy ingyen kreditet, kiválasztassz egy opciót hogy milyen szöveggel hívja fel az app a személyt akinek megadod a számát és fel is veszi hangrögzítővel a hívást

2019. nov. 13. 22:06
 8/11 anonim ***** válasza:
54%

Hát aki ezt az alkalmazást kitalálta én azt büntetném meg első körben, mert ez nem vicces, inkább ijesztő és elszomorító.... :(


Kérdező!


Fogalmad sincs, h mennyi baja van ma egy pedagógusnak és hogy kiveszik az idegeit nem csupán a magadfajták, de egy sor egyéb xarság - szerinted van még kapacitása az ilyenféle "poénokra"?!


És szerintetek ez vicces?


És szerinted az a legnagyobb kérdés, hogy te ezért mit kaphatsz?


Inkább gondolkozz el és ha legközelebb megint eszetekbe jut ilyen hlyeség, tudd, h ezzel csak rontotok mindnyájatok helyzetén.


Ha nem derül ki, hogy te voltál, akkor is most majd kaptok cserébe egy még idegesebb, frusztráltabb osztályfőnököt és ne csodálkozzatok, ha rajtatok tölti ki az ilyen szívatások feszültségeit. A pedagógus is ember és az, hogy elázhat mindene vagy az albérlete egy csőtörés miatt, az egyáltalán nem tréfa dolog - mi lett volna, ha ijedtében infarktust kap vagy nem taxival megy haza hanem ő vezet és mondjuk idegességében balesetet okoz vagy szenved, hm?!

2019. nov. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Na, kaptál valamit?
2020. febr. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azóta?
2021. aug. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!