Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2020 Emelt Történelem érettség...

2020 Emelt Történelem érettségire ki hogyan készül? Mennyire van esély egy 65% eredményre szinte a 0-ról kezdve. Ki milyen könyvekből készül, és milyen tanulási módszert használ / használt?

Figyelt kérdés
Emelt történelem érettségi felkészítés, tanulási módszer.

#tanulási módszer #emelt szintű történelem érettségi felkészítés #emelt töri 2020 #ki hogyan készül
2020. jan. 30. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Bocsi,hogy tőled kérdezem,de jár még a + 50 pont az emeltért,hiàba kötelező?
2020. jan. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bodnar edit ***** válasza:
100%
Gondolom a tételek már megvannak. Nos gyorsan fel kéne dolgozni. Használj könyvet, füzetet ha használtál írást, jegyzetelést az órán, esetleg hozzáolvasni. Mindent jegyezz le, majd addig írd amíg nem lesz túl hosszú egy Á4-es mindkét oldala. Csak a fontos legyen rajta. Addig írd amíg kész nincs a két oldal. Ez elég az írásbelin és szóbelin is. Fontos a térkép használat, tudnod kell melyik oldalon mi található, ne felelet közben keresgéld! Ha használható a vizsga alatt a térkép, szerencséd van. Minden évszám, név, csata neve helyszíne, vonulása benne van. Ezért kell alaposan áttanulmányozni. Úgy írd meg , fontos esemény , évszám, nevek mellett, a saját kifejezéseiddel írd meg a soron levő tételt! Így bizonyosan megjegyzed, akármikor fogod újra olvasni. Szóbelin tanácsolni tudom, legalább tíz percig beszélj, és vigyázz ne tudjanak közbe szólni, akkor biztosan sikered lesz! Én a szóbelire elvittem az összes kidolgozott tételem, és átolvastam. Nekem bejött, pont az irodalmat fejeztem be, amikor behívtak, és irodalomból pont azt húztam amit előtte olvastam éppen! Sok szerencsét!
2020. jan. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a Száray ők könyvekből tanulók abból jegyzetelek illetve járok felkészítőre
2020. febr. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!