Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha megbukok a...

Szerintetek gáz ha megbukok a vizsgán?

Figyelt kérdés

Szóval az van hogy halogattam a vizsgákat és a vizsgákra való tanulást, ezért szinte az összes vizsgám UV-hétre esett. Ezen a héten eddig 2 vizsgám volt és írtam egy javító ZH-t is. Ma lesz az utolsó vizsgám (kémiából), de már nem volt rá erőm tanulni, már nincs bennem semmi stressz 3 óra ótan fenn vagyok, hogy tanuljak valamit de nem megy. Nagyon jó fej a tanár és érzem, hogy helyettem is küzdeni fog a kettesért. Ez úgy gáz lesz, hogy nekem semmi erőm nem lesz a vizsgához és a tudáso sincs meg hozzá?


Egyébként mielőtt elkezdtek hibáztatni, természetesen beismerem, hogy ez mind az én hibám és én sem tudom, hogy miért csináltam ekkora hülyeséget...



2020. jan. 31. 06:18
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Ha beismered magadtól, hogy a te hibád, és hülyeséget csináltál, akkor miért kérdezed meg, hogy gáz-e? Igen, az. Nem azért mert megbuksz, az bármikor benne lehet a pakliban, hanem mert te magad tehetsz csak róla.
2020. jan. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem az a gáz, hogy megbuksz vagy az, hogy nem tudod... az a gáz, hogy le se sz.rod.
2020. jan. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy le se szarom. Egyszerűen nem megy. Nem tudok koncentrálni már. Nem az van hogy 3 óta telózok vagy alszok, hanem folyamatosan sétálok a szobámban és próbálom magam rávenni a tanulásra.
2020. jan. 31. 08:06
 4/4 anonim válasza:
33%
UV héten eleve nem is mehetsz vizsgázni.
2020. jan. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!