Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jogi egyetemre járok, nem túl...

Dínó1990 kérdése:

Jogi egyetemre járok, nem túl sok sikerrel és a kihagyásaim miatt már 8 éve lesz idén. De így nagyon ciki az önéletrajzom. Hogyan kell a csúszásokat szépen prezentálni az önéletrajzban?

Figyelt kérdés

2020. jan. 31. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Dolgoztál közben?
2020. jan. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy csak a végzés évét írod be, így:


Tanulmányok

2020 Jog, xxxx Egyetem


Ne írd be az érettségi évet, és problem solved.

2020. jan. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves Egyes!


Igen volt, pont ez a probléma, mert sok volt az egyetem alatt, és nem tudom odaírni, hogy 4 órára jelentett be 8 helyett,100ezret adott, hogy nem volt munkaközi szünet, hogy azt kamuzta, hogy van szakjogásza, aki igazolni tudja a gyakorlatot, hogy ingyen kellett túlóráznom havi 30 órát, hogy nem tudott mégsem elengedni arra a 3 órára a suliba, hogy nem tud mégse szabit adni a vizsgaidőszakban...

De van UPDATE! Végül úgy döntöttem,hogy nem a hr formulát használom, miszerint utolsó 3 munkahelyet írjuk be, hanem beírtam az összes legális munkámat, a diákmunkákat is, mert 16 évesen kezdetem egy helyen, diákként és maradtam is 7 évet, közben rengeteg másik munkahelyem is volt, nyaranként több helyen nyomtam egyszerre, így látható, kialakulhat egy kép az igazi rólam :)

2020. febr. 20. 18:59
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves Kettes!


Köszi!

2020. febr. 20. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!