Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemi átjelentkezésnél...

Egyetemi átjelentkezésnél akkor is küldenek határozatot ha elutasítják az átjelentkezési kérelmet?

Figyelt kérdés
Tehát ha mondjuk valaki átjelentkezési kérelmet ad be egy egyetemre és azt elutasítják akkor is küldenek határozatot ,hogy "sajnaljuk elutasítjuk az átjelentkezési kérelmét" vagy csak akkor küldenek ha pozítivan bírálták el a kérelmet?

2020. jan. 31. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
szia, te adtál be kérelmet? végül hogy értesítettek?
2022. jún. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia adtam igen, levélben értesítettek.
2022. jún. 26. 09:13
 3/5 anonim ***** válasza:
és levelezős vagy? nekem azt írták hogy akkor kapok csak levelet ha levelezős hallgató vagyok, nappalis esetében a TO-n kell megnézni, csak azt nem tudom hogy arról kapok e emailt hogy bemehetek e már a TOra
2022. jún. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem! Akkor mikor átiratkoztam nappalis voltam. Azóta pedig már végeztem is.
2022. jún. 27. 08:23
 5/5 anonim ***** válasza:
értem, köszi szépen a választ
2022. jún. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!