Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetem, költségesről államira...

Egyetem, költségesről államira való átjelentkezés? Bővebben.

Figyelt kérdés
I. évfolyamos hallgató voltam, beadtam az átsorolási kérelmet költségtérítéses képzésről államira. Első félévben felvetettek velünk egy szakirányt, amit később le is kellett adnunk, de két kurzust nem töröltek, így azok teljesítetlenként lettek nyílvántartva. Ezt csak második félévben vettem észre, több mint egy hónapja le is adtam a kérelmet a törlésükre, ám ez nem történt meg (ez mondjuk nem lep meg, mert diákigazolványt is csak 9 hónapja igényeltem, és még ma sem jött meg). A kérdésem a következő: a két teljesítetlen kurzusom hozzájárulhatott-e ahhoz, hogy az átsorolási kérelmemet elutasították, illetve, hogy ezen kurzusok számítanak-e átlagszámolásnál! Előre is köszönöm!

2012. júl. 24. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg ETR-ben/Neptunban az átlagod. Ha úgy látod, hogy lehúzta az átlagot, akkor bizony beleszámított.
2012. júl. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát eléggé meglepett, mikor megláttam az átlagom, ugyanis 3, 02-t írtak a kérelemre (amit elektronikusan adtam be, és a gép maga tölti ki), míg én vagy 6 tizedesjeggyel többet számoltam.
2012. júl. 24. 16:24
 3/6 A kérdező kommentje:
De lehet, hogy csak én rontottam el valamit, nincs kizárva! :) Megnézem megint!
2012. júl. 24. 16:24
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, kiszámoltam, és valóban beleszámított, nem is kicsit...
2012. júl. 24. 19:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor mindenképp érdemes fellebbezni, mert önhibádon kívül történt a dolog. Ne hagyd csak úgy ennyiben!!
2012. júl. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A határozatban, amit küldtek, írták - szó szerint idézem: "Fellebbezésnek helye nincs"! De azért utána járok a dolognak! Nagyon dühít, hogy a Tanulmányi Osztály kompetenciája messze nem haladja meg az elvártakat...ennyi erővel én is ülhetnék bent, 8-tól 10-ig körmöt reszelni, csevegni, kávézni és internetezni!
2012. júl. 24. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!