Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most mi legyen? Rossz telefons...

Most mi legyen? Rossz telefonszámot adtam meg! Sürgőős!

Figyelt kérdés
A felvételire a régi számomat írtam, de a mai napig úgy emlékeztem, hogy a mostanit. De most néztem meg és kiderült, hogy a régit, ami már nem is él. Mit csináljak?
2010. júl. 22. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
nyisd meg a felvi.hu-t?
2010. júl. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmit. Gondolom ha van neted (mivel ide írtál van..) már rég tudod, hogy felvette e, mert megnézted a felvi.hu-n nemigaz? Te nem kapsz sms-t de attól még, hogy nem kapsz ha elég a pontod ugyanúgy felvételt nyersz... amúgy majd az e-felvin később látni is fogod, hogy hova vettek fel, illetve levelet is fogsz kapni. Nem a világ vége, hogy nem kapsz smst... ezen ne parázz már...
2010. júl. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell csinálni semmit. Én is a régi számom adtam meg, azóta már új lett. Nem kapsz sms-t, ennyi. Ettől még ugyan úgy meg tudod nézni, hogy felvettek-e, az sms is csak annyira hivatalos, mint ponthatárok alapján megmondani, hogy felvettek-e. Ha ponthatár fölött vagy, akkor felvettek és ennyi.
2010. júl. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!