Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A pesti (SE-n) vagy a debrecen...

A pesti (SE-n) vagy a debreceni (DE-n) jobb szerintetek a gyógyszerész képzés?

Figyelt kérdés
mindenre kíváncsi vagyok ! =) saját tapasztalatokra, másoktól hallottakra, mindenre =) köszi
2010. júl. 22. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Debrecen. Színvonalas képzés folyik ott- ÁOKon és gyógyszerészetin is. Jelentkeztél vhova? Felvettek?
2010. júl. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
egyformán jó, csak Pécsre ne menj, mert ott lelőnek.
2010. júl. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Esetleg SZTE? :)
2010. júl. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen, most felvételiztem és nagyon-nagyon szerettem volna pestre menni, de idén debrecenben volt alacsonyabb a ponthatár, úgyhogy oda vettel fel. most gondolkozok olyanon, hogy majd félévkor, vagy év végén (amikor lehet) megpróbálok átmenni pestre. persze amikor már benne leszek lehet, sőt nagyon valószínű, hogy másként fogom gondolni, de most még eléggé el vok szontyolodva :/ ezért is csinálok közvéleménykutatást, hogy melyik egyetemről mit tudtok =)
2010. júl. 22. 22:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Nehogy elszontyolodj már:) Az orvosi és a gyógyszerészeti képzések mind a négy helyen nagyon jók, nem érdemes ezen izgulnod:) Inkább örülj neki, hogy felvettek!! Ha nem tetszik, akkor meg próbálkozhatsz. De egyelőre inkább örülj:)
2010. júl. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is örülnék egyébként. Figyelj: Nekem az élettant egy gyógyszerész nő tartja. Félelmetesen okos és iszonyú rendes, kedves nő. Nem tudok nála jobbat mutatni. Mindegy hol végzel :)
2010. júl. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagyon aranyosak vagytok =) köszönöm. a helyzet az, hogy a legtöbb igazán jó barátom pestre megy és ez az, ami elkeserít. és most azért tettem fel ezt a kérdést, hogy majd ha lesz rá lehetőségem megpróbáljak e átmenni pestre
2010. júl. 22. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!