Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha aktiválom a félévem az...

Ha aktiválom a félévem az egyetemen, akkor rögtön fel tudom venni a tárgyakat, vagy amíg az önköltségem meg nem érkezik, addig nem?

Figyelt kérdés
Egy cég fizeti helyettem, ami a tárgyfelvételi időszak kezdetéig nem fog megérkezni valószínűleg.
2020. febr. 2. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor tudsz bármit is csinálni, ha befizetted
2020. febr. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egyetemfüggő. Pár éve nekem úgy volt, hogy fel tudtam venni a tárgyaimat, elég volt, hogy a neptunban jelölt határidőig fizettem be a tandíjat. Elvileg ha nem fizettem volna be, akkor passzívra állított volna, és leadja az összes tárgyam, de én mindig fizettem időben. Tehát az én esetemben nem volt igaz az első válasza.
2020. febr. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk nem lehet. Kivétel, ha diakhitel fedezi, mert az sokkal később érkezik. Amíg kiegyenlítetlen tartozásod van, be se tudsz jelentkezni.
2020. febr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!