Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen kutatási módszert...

Milyen kutatási módszert javasoltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most írom a szakdolgozatomat, amelyben azt vizsgálom hogy a sharing economy jelenség, kiváltképp az alternatív szállásmegksztás, pl. Airbnb hogyan támogatja a fenntarthatóságot. A kérdés elég összetett, hiszen egyrészt a fenntarthatóságot se mindegy hogyan értelmezzük, másrészt nehez konkrétan számszerűen igazolni, hogy fenntarthatobb-e mint egy hotel. Sztem itt csak mélyinterjúk jonnenek szóba... De kicsit el vagyok bizonytalanodva.


Köszi előre is a válaszokat!



2020. febr. 7. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
Erre való lenne a konzulens. Csinálsz egy vázlatot úgy, ahogy te gondolod, majd kérsz tőle egy időpontot, bemész és megbeszéled vele, hogy egyetért-e. Nyilván nem ő fogja megírni, de a véleményét folyamatosan kikérheted írás közben. Ezért van. Konzultálj vele és ne érettségit vagy épp 8 osztályt végzett noname emberrekkel egy trolltemetőben.
2020. febr. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%
“Sztem” ?
2020. febr. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

internet, könyvtár.

Ahogy neked jól esik, úgy keresgélj, meg persze a határidőt tartsd be.

2020. febr. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akinek ötlete, mondani valója nincs, az minek szól hozzá? Ennyire unatkoztok?
2020. febr. 7. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!