Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Teljesen kezdő és ÖNÁLLÓ...

Teljesen kezdő és ÖNÁLLÓ angol tanuláshoz milyen könyvet, módszert javasoltok?

Figyelt kérdés
Angolt még soha nem tanultam, de meg akarom tanulni és ráadásul önállóan.

2016. dec. 2. 00:28
 1/3 anonim válasza:
Rosetta program ez egy számítógépes rogram amin bármilyen nyelven megtanulhatsz én is önnállóan tanultam meg vele angolul most megyek nemsokára a felsőfokúra (igaz én általánosban is tanultam kedvenc tantárgyam volt szóval azért annyira nem volt nehéz 😂) de ez a progi sokat segített és asszem már androidos applikáción is elérhető + olvass szótárat (csak figyelj hogy helyesen tanuld meg a kiejtést), nézz angol nyelvű műsorokat - nekem az is sokat segített hogy átállítottam a tv-ben az adást angol nyelvűre, nézz angol nyelvű videókat, zenéket hogy halld hogyan ejtik ki azok akiknek ez az anyanyelve :) Sok sikert
2016. dec. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Assimil Angolul könnyűszerrel. Rettentő jó alapot ad.
2016. dec. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Duolingo nagyon jó a szavak tanulásához (ingyenes program), illetve az 5percangol. Ez utóbbinak van honlapja is ahol vannak ingyenes leckék, illetve nagyon jó könyvei vannak (és viszonylag olcsók) valamint havi magazinjai (hét vagy nyolcszáz Ft). :)
2016. dec. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!