Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » OKJ mellett vállalhatok...

OKJ mellett vállalhatok diákmunkát?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy diákmunkát csak nappali tagozatos diákként vállalhatok. Az OKJ nappalis képzései is beletartoznak ebbe a kategóriába? Mi a különbség az OKJ és a felsőfokú szakképzés között? Egyáltalán: hol, tudok hasznos információhoz jutni az OKJ-vel kapcsolatban? (Több honlapot végigböngésztem már, de legtöbb helyen csak általános infókat találok.) Előre is köszönöm a választ.
2010. júl. 23. 10:11
 1/3 anonim válasza:

Lehet...én is ugyakartam...de rájöttem hogy nembirnám szerintem. Délután, és hétvégén ...csak ugy hogy nem ütközik az iskolával!


Itt ahogy látom mindent megnézhetsz: [link]


A többire nem akarok hülyeségeket irni.

2010. júl. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%

Az OKJ-s képzés lehet három szintű: 1, középfokú; 2, emelt szintű; 3, felsőfokú

A felsőfokú megegyezik a Főiskolás/Egyetemes felsőfokú szakképzéssel, csak máshol adják le az anyagot. A felsőfokúra kapsz plusz pontot. Ha annál a felsőoktatási intézményben folytatod a tanulmányaidat, ahol az fsz képzést megszerezted, akkor kapsz kreditbeszámítást.

Szerintem vállalhatsz mellette diákmunkát, hisz nappalin folytatod a tanulmányaid.

2010. júl. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
vállalhatsz munkát mivel nappali tagozat én is dolgoztam okj mellett
2010. júl. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!