Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a finalls...

Mi a véleményetek a finalls intenzív,2 napos töri és matek érettségi felkészítőről?

Figyelt kérdés

Gondolkozom rajta, hogy elmegyek, de előtte érdekelne, hogy, akik voltak nekik mi a tapasztalatuk?

Előre is köszönöm a válaszokat:)



2020. febr. 8. 13:50
 1/5 timortin ***** válasza:

- Magam részéről miután rákerestem a neten: lehidaltam a dologtól. :)

- Szerintem ha legális és korrekt módszertanról lenne szó a 36.000 Ft megérné, pláne dupla pénzvisszafizetési garancia mellett (érettségi-tét miatt is, az ígért szolgáltatás árarányossága miatt is). Persze ehhez nyilván meg kell bízni a cégben kifizetéskor (hogy állják a szavukat és nincs hozzá semmi apróbetűs szemétkedés a fizetés alapját képező megállapodásban)

- Elképzelni nem tudom hogy mit lehet érdemben tenni 2 nap alatt két nehéz tágyban, annak a diáknak érdekében, aki épp csak átment túlélő üzemmódban 4 éven át a két tárgyból.

2020. febr. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ:)

Igazából azt én sem hiszem, hogy, aki nulláról indult, azzal lehet tenni bármit. Én viszont 4-es/5-ös vagyok mindkét tantárgyból, így igazaból egy nagyon jó érettségi a cél. Amiben talán tud ez a felkészítő segíteni:).

2020. febr. 9. 13:16
 3/5 timortin ***** válasza:
46%

- Gratula, hogy 'csúcsra törés'-verzióban vagy érdekelt. :)

- Ebben a szituban viszont már nem az a kérdés, hogy kap(hat)sz-e pluszt, hanem az a kérdés, hogy kapsz-e elég jót a két napban, a befizetett pénzedért.

- Ér-e neked annyit, ha csak például stressz nélkül, felvértezve, magabiztosabban, derüsebben mész érettségizni (mert ez mondjuk esélyes lehet eredménynek a 2 nap után).

- Avagy ezt a szellemi-mentális állapotot házilag is tudod-e hozni.

- Szerintem törinél a kulcs, hogy valakivel párban tudnál-e gyakorolni "tétel-húzást". Én annó ezt ott rontottam el, hogy egyedül tanultam, és végig ott volt bennem a para, hogy az érettségi napján mindent elfelejtek a drukk miatt. Persze főiskolán/egyetemen már kellhet tudni tanulni egyedül is egy-egy vizsgára (érettségi-tantárgy mennyiségben is).

- Mateknál a kulcs a minta-feladatsorok megoldása (nem nagy ujdonság). Ez nekem megvolt szerencsére annó, és így marhára élveztem mind a matek-, mind a fizika-írásbelit (ráadásul felvételi szinten). Úgy mentem be, mint ide nekem az oroszlánt is.

2020. febr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 timortin ***** válasza:
-Egyébként szerintem jól fogsz dönteni (nem fogod megbánni) akár így akár úgy döntesz.
2020. febr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

tavaly voltam matekon is és törin is

a mateknak nem nagyon volt értelme, kb 300an ültünk egy kondi nélküli teremben és nehezen volt bírható már 4 óra ücsörgés után (még akkor is, ha Hege és Zola próbáltak mindenféle mémekkel felébreszteni minket)


törinek talán volt egy kis értelme mivel Ati bá mondott hasznos tippeket az érettségihez

2020. márc. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!