Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Intenzív esti/levelező gimnázium?

Intenzív esti/levelező gimnázium?

Figyelt kérdés

A lehető legintenzívebb, legkevesebb év alatt elvégezhető esti gimit keresem. Amit google-ben találtam, szerintem a nagy részük kamu, mert azért fél év alatt nem létezik, hogy le lehet egy ilyet bonyolítani... Szóval, aki ilyenbe járt, vagy tud ilyenről, légyszi írjon!!

Amúgy 10 befejezett osztályom van, a 2 maradékot szeretném 1 év alatt, ha létezik ilyenre lehetőség.



2014. máj. 13. 17:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Nálunk van olyan, hogy 2 év alatt leteheted, ha van szakmunkásvizsgád. ( vagy szakmunkás bizonyítvány). Ott nincs kémia, csak a kötelező tárgyak, plusz néhány választható..

Nekem csak 9 osztály volt, a 10-et félbehagytam, így 3 évesre kellett beiratkozni, ahol az 9-10. osztály 1 év alatt tesszük le, majd a 11, 12. osztály 1-1 év. Így jön ki a három.. Nem biztos, hogy találsz olyant, ahol 1 év alatt sikerül megcsinálnod.. Bár az a legbiztosabb, ha felhívsz néhány sulit :)

2014. jún. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!