Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kaposvári Csokonai Gimnázium...

Kaposvári Csokonai Gimnázium (gyakorló) vélemények?

Figyelt kérdés
2020. febr. 9. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom.Annak ellenére,hogy gimnázium kb vetekszik egy jobb szakközéppel.Tanárok között is van olyan,aki abszolút alkalmatlan a pályára,a közösség pedig egyenesen borzalmas.Sajnos tipikusan az a suli,ahova bárkit felvesznek,így nem kevés különbség van a diákok között is.Ha mindenképp gimnáziumban gondolkodsz,akkor Munkácsy vagy Táncsics.:)
2020. febr. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:)
2020. febr. 15. 09:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Tényleg ne menj oda, tapasztalatból mondom. A vezetésnek köszönhetően tele van ostoba focistákkal, akiktől nem fogsz tudni tanulni, még a jobbik fajta tanároknál sem. (Ebből sincs sok már ott.) Minden az agyatlan focistákról szól, a szint közel sem gimnáziumi. Akik tanulnak, azok soha nem voltak ott elismerve.
2020. febr. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Arról hallottam hogy nem valami jó dehogy ennyire,

Köszönöm a választ!

2020. febr. 28. 07:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Szörnyű egy suli..Igaza van a hozzászólóknak. Az utóbbi években televan a focistákkal, lényegében az a cél,hogy ők leérettségizzenek.Nemrég végeztem,és sajnos tapasztalat,hogy aki ott tényleg tanult,azok soha nem lettek ott elismerve, sőt még azokra néztek furcsán, akik versenyekre jártak,képezték magukat. A továbbtanuláshoz is iszonyú szerencse kellett,a suli önmagában nem is lett volna elég a felvételihez. Tanárok között is max 1-2 van, aki tényleg az érettségire készít fel. Egyáltalán nem tudom javasolni sajnos.
2020. márc. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!